Livescore
USA NPSL 85' Knoxville troops 0-1 Omaha Knoxville troops vd Omaha
PAR D1 90'+ Guarani CA 1-0 Sol de America Guarani CA vd Sol de America
Brazil W L 59' Palmeiras SP (W) 4-0 Kindermann (W) Palmeiras SP (W) vd Kindermann (W)
BRP PS D2 58' Barretos SP 1-1 XV de Jau Barretos SP vd XV de Jau
MEX D3 57' Poza Rica 3-1 Club Canoneros Marina Poza Rica vd Club Canoneros Marina
VEN D1 58' Monagas SC 0-0 Zamora Barinas Monagas SC vd Zamora Barinas
BRA AMP 56' Oratorio RC 0-0 Independente AP Oratorio RC vd Independente AP
VEN D2 56' Fundacion AIFI 0-0 Deportivo Nueva Esparta Fundacion AIFI vd Deportivo Nueva Esparta
COL D1 56' Deportes Tolima 2-1 Aguilas Doradas Deportes Tolima vd Aguilas Doradas
USA NPSL 45' Charlotte Independence 0-0 Greenville Triumph Charlotte Independence vd Greenville Triumph
Brazil W L 45'+ Santos (W) 1-1 SC Corinthians Paulista (W) Santos (W) vd SC Corinthians Paulista (W)
CON WU20 45'+ Brasil (W) U20 1-0 Chile (W) U20 Brasil (W) U20 vd Chile (W) U20
MEX D3 15' Estudiantes Tecos 0-0 Calor de San Pedro Estudiantes Tecos vd Calor de San Pedro
MEX LT 19' CF Cadereyta 0-0 FC Santiago II CF Cadereyta vd FC Santiago II
ARU D1 21' SV Dakota 1-0 Racing Club Aruba SV Dakota vd Racing Club Aruba
SKN PL 5' RAMS Village Superstars 0-0 Flow 4G Cayon Rockets RAMS Village Superstars vd Flow 4G Cayon Rockets
ECU D1 20' Deportivo Cuenca 0-1 Sociedad Deportiva Aucas Deportivo Cuenca vd Sociedad Deportiva Aucas
USA WD1 11' Houston Dash (W) 1-0 Washington Spirit (W) Houston Dash (W) vd Washington Spirit (W)
ARG Rl 13/04 07:30 Union Villa Krause ? - ? Penarol de San Juan Reserves Union Villa Krause vd Penarol de San Juan Reserves
PAR D1 13/04 07:30 Sportivo Trinidense ? - ? 2 de Mayo PJC Sportivo Trinidense vd 2 de Mayo PJC
Parag WL 13/04 07:30 Cerro Porteno (W) ? - ? Sportivo Luqueno (W) Cerro Porteno (W) vd Sportivo Luqueno (W)
BRA LNA 13/04 08:00 San Francisco FC ? - ? CA Independente San Francisco FC vd CA Independente
HON LDA 13/04 08:00 Atletico Choloma ? - ? Pumas Las Vegas Atletico Choloma vd Pumas Las Vegas
MLS Next PL 13/04 08:00 Austin FC II ? - ? Saint Louis City B Austin FC II vd Saint Louis City B
MEX D1 13/04 08:05 Queretaro FC ? - ? Mazatlan FC Queretaro FC vd Mazatlan FC
COL D1 13/04 08:15 Deportivo Cali ? - ? America de Cali Deportivo Cali vd America de Cali
MEX LT 13/04 08:30 La Piedad Imperial ? - ? Halcones de Zapopan II La Piedad Imperial vd Halcones de Zapopan II
USA WD1 13/04 08:30 Utah Royals (W) ? - ? Orlando Pride (W) Utah Royals (W) vd Orlando Pride (W)
FFSA NZL 13/04 09:00 Selwyn United ? - ? Nelson Suburbs Selwyn United vd Nelson Suburbs
JAP RL 13/04 09:00 Tokyo International Unversity FC ? - ? Tokyo 23 Tokyo International Unversity FC vd Tokyo 23
OFC U16 13/04 09:00 Tonga U16 ? - ? American Samoa U16 Tonga U16 vd American Samoa U16
MEX LT 13/04 09:00 Buhos UNISON FC ? - ? Obson Dynamo FC Buhos UNISON FC vd Obson Dynamo FC
CRC D1 13/04 09:00 Municipal Liberia ? - ? AD Guanacasteca Municipal Liberia vd AD Guanacasteca
CPL 13/04 09:30 Miramar Rangers ? - ? Western Suburbs Miramar Rangers vd Western Suburbs
Aus NPL U23 13/04 09:30 Moreland City U23 ? - ? Manningham United Blues U23 Moreland City U23 vd Manningham United Blues U23
NSW-N RL 13/04 09:30 New Lambton FC Reserves ? - ? Edgeworth Eagles Reserves New Lambton FC Reserves vd Edgeworth Eagles Reserves
NSW-N RL 13/04 09:30 Adamstown Rosebud Reserves ? - ? Cooks Hill United Reserves Adamstown Rosebud Reserves vd Cooks Hill United Reserves
AUS CTL U23 13/04 09:30 Canberra Olympic U23 ? - ? Yoogali SC U23 Canberra Olympic U23 vd Yoogali SC U23
FFSA NZL 13/04 09:45 FC Twenty 11 ? - ? Nomads FC Twenty 11 vd Nomads
NPL U23 A 13/04 09:45 Bentleigh Greens U23 ? - ? North Geelong Warriors U23 Bentleigh Greens U23 vd North Geelong Warriors U23
NOR NZL 13/04 10:00 Western Springs AFC ? - ? Tauranga City United Western Springs AFC vd Tauranga City United
CPL 13/04 10:00 Petone FC ? - ? Island Bay United Petone FC vd Island Bay United
AUS CGP B 13/04 10:00 West Canberra Wanderers ? - ? Queanbeyan City West Canberra Wanderers vd Queanbeyan City
NOR NZL 13/04 10:00 Eastern Suburbs Auckland ? - ? Manurewa AFC Eastern Suburbs Auckland vd Manurewa AFC
NOR NZL 13/04 10:00 Eastern Suburbs AFC ? - ? Manuel Wa Eastern Suburbs AFC vd Manuel Wa
MEX D1 13/04 10:00 Necaxa ? - ? Santos Laguna Necaxa vd Santos Laguna
MEX D1 13/04 10:00 Puebla ? - ? CDSyC Cruz Azul Puebla vd CDSyC Cruz Azul
NOR NZL 13/04 10:00 Bay Olympic ? - ? Birkenhead United Bay Olympic vd Birkenhead United
NOR NZL 13/04 10:00 East Coast Bays ? - ? Hamilton Wanderers East Coast Bays vd Hamilton Wanderers
FFSA WR 13/04 10:15 Adelaide University Reserve (W) ? - ? Salisbury Inter Reserves (W) Adelaide University Reserve (W) vd Salisbury Inter Reserves (W)
FIJ NL 13/04 10:30 Labasa FC ? - ? Nadi FC Labasa FC vd Nadi FC
CPL 13/04 10:45 Wellington Olympic ? - ? Waterside Karori Wellington Olympic vd Waterside Karori
TSA TPL 13/04 11:00 South Hobart ? - ? Glenorchy Knights FC South Hobart vd Glenorchy Knights FC
JWD2 13/04 11:00 Diavorosso Hiroshima (W) ? - ? FC Imabari (W) Diavorosso Hiroshima (W) vd FC Imabari (W)
JWD2 13/04 11:00 Tsukuba FC (W) ? - ? Veertien Mie (W) Tsukuba FC (W) vd Veertien Mie (W)
JWD2 13/04 11:00 Diosa Izumo (W) ? - ? SEISA OSA Rheia (W) Diosa Izumo (W) vd SEISA OSA Rheia (W)
JWD2 13/04 11:00 Fujizakura Yamanashi (W) ? - ? JFA Academy Fukushima (W) Fujizakura Yamanashi (W) vd JFA Academy Fukushima  (W)
JWD2 13/04 11:00 Okayama Yunogo Belle (W) ? - ? Fukuoka AN (W) Okayama Yunogo Belle (W) vd Fukuoka AN (W)
JWD2 13/04 11:00 Kibi International University (W) ? - ? Yamato Sylphid (W) Kibi International University (W) vd Yamato Sylphid (W)
Aus NPL U23 13/04 11:00 South Melbourne U23 ? - ? Green Gully U23 South Melbourne U23 vd Green Gully U23
JPN JFL 13/04 11:00 Honda FC ? - ? Minebea Mitsumi FC Honda FC vd Minebea Mitsumi FC
JPN JFL 13/04 11:00 Sony Sendai ? - ? Kochi United Sony Sendai vd Kochi United
JPN JFL 13/04 11:00 Tochigi City ? - ? Briobecca Urayasu Tochigi City vd Briobecca Urayasu
ANQ U23 13/04 11:00 Gold Coast United U23 ? - ? Redlands United U23 Gold Coast United U23 vd Redlands United U23
JPN WD1 13/04 11:00 Ehime FC (W) ? - ? Shizuoka Sangyo University (W) Ehime FC  (W) vd Shizuoka Sangyo University (W)
JPN WD1 13/04 11:00 Nittaidai University (W) ? - ? Orca Kamogawa FC (W) Nittaidai University (W) vd Orca Kamogawa FC (W)
KCL 4 13/04 11:00 Jungnang Chorus Mustang FC ? - ? Daejeon Hana Citizen II Jungnang Chorus Mustang FC vd Daejeon Hana Citizen II
AUS CGP B 13/04 11:15 Wagga City Wanderers ? - ? Belconnen United Wagga City Wanderers vd Belconnen United
TSA TPL 13/04 11:30 Hobart Zebras ? - ? LAN Thurston Hobart Zebras vd LAN Thurston
NSW-N RL 13/04 11:30 Valentine Phoenix Reserves ? - ? Weston Workers Reserves Valentine Phoenix Reserves vd Weston Workers Reserves
A FFA Cup 13/04 11:30 Northern Demons ? - ? Elizabeth Downs SC Northern Demons vd Elizabeth Downs SC
NSW-N TPL 13/04 11:30 Adamstown Rosebuds FC ? - ? Cooks Hill United Adamstown Rosebuds FC vd Cooks Hill United
NSW-N TPL 13/04 11:30 New Lambton FC ? - ? Edgeworth Eagles FC New Lambton FC vd Edgeworth Eagles FC
AUS WQSL 13/04 11:45 Logan Lightning (W) ? - ? Virginia United SC (W) Logan Lightning (W) vd Virginia United SC (W)
KCL 13/04 12:00 Pocheon FC ? - ? Changwon City Pocheon FC vd Changwon City
KOR D2 13/04 12:00 Gyeongnam FC ? - ? Chungbuk Cheongju Gyeongnam FC vd Chungbuk Cheongju
KCL 13/04 12:00 Mokpo City ? - ? Chuncheon Citizen Mokpo City vd Chuncheon Citizen
AUS VPL 13/04 12:00 Moreland City ? - ? Manningham United Blues Moreland City vd Manningham United Blues
AUS CGP B 13/04 12:00 Brindabella Blues FC ? - ? Anu FC Brindabella Blues FC vd Anu FC
AUS VS L 13/04 12:00 Beaumaris ? - ? Brunswick Juventus Beaumaris vd Brunswick Juventus
AUS CGP B 13/04 12:00 Canberra White Eagles ? - ? Canberra Juventus Canberra White Eagles vd Canberra Juventus
AUS VS L 13/04 12:00 Boroondara ? - ? Doveton Boroondara vd Doveton
NOR NZL 13/04 12:00 Melville United ? - ? Auckland United Melville United vd Auckland United
AUS NSWSL 13/04 12:00 Bulls Academy ? - ? Inter Lions Bulls Academy vd Inter Lions
Chinese TML 13/04 12:00 Inter Taoyuan FC (W) ? - ? Taipei Xiongzan (W) Inter Taoyuan FC (W) vd Taipei Xiongzan (W)
JPN D3 13/04 12:00 Nara Club ? - ? Matsumoto Yamaga FC Nara Club vd Matsumoto Yamaga FC
JPN D3 13/04 12:00 SC Sagamihara ? - ? Fukushima United FC SC Sagamihara vd Fukushima United FC
Aus VD1 13/04 12:00 Bentleigh greens ? - ? North Geelong Warriors Bentleigh greens vd North Geelong Warriors
KOR D1 13/04 12:00 Jeonbuk Hyundai Motors ? - ? Gwangju Football Club Jeonbuk Hyundai Motors vd Gwangju Football Club
KOR D1 13/04 12:00 FC Seoul ? - ? Pohang Steelers FC Seoul vd Pohang Steelers
WAUS U20 13/04 12:00 Stirling Macedonia U20 ? - ? Fremantle City U20 Stirling Macedonia U20 vd Fremantle City U20
WAUS U20 13/04 12:00 Inglewood United U20 ? - ? FloreatAthena U20 Inglewood United U20 vd FloreatAthena U20
WAUS U20 13/04 12:00 Bayswater U20 ? - ? Perth RedStar FC U20 Bayswater U20 vd Perth RedStar FC U20
WAUS U20 13/04 12:00 Olympic Kingsway U20 ? - ? Perth Glory FC U20 Olympic Kingsway U20 vd Perth Glory FC U20
WAUS U20 13/04 12:00 Western Knights U20 ? - ? Armadale SC U20 Western Knights U20 vd Armadale SC U20
WAUS U20 13/04 12:00 Pires U20 ? - ? Balcatta U20 Pires U20 vd Balcatta U20
AUS WALR 13/04 12:00 Cockburn City Reserves ? - ? Murdoch University Melville FC Reserves Cockburn City Reserves vd Murdoch University Melville FC Reserves
AUS WALR 13/04 12:00 Sorrento FC Reserves ? - ? Gwelup Croatia SC Reserves Sorrento FC Reserves vd Gwelup Croatia SC Reserves
AUS WALR 13/04 12:00 Mandurah City FC Reserves ? - ? Subiaco AFC Reserves Mandurah City FC Reserves vd Subiaco AFC Reserves
AUS WALR 13/04 12:00 Gosnells City Reserves ? - ? Rockingham City FC Reserves Gosnells City Reserves vd Rockingham City FC Reserves
AUS WALR 13/04 12:00 Joondalup Utd Reserves ? - ? Kingsley Westside Reserves Joondalup Utd Reserves vd Kingsley Westside Reserves
KOR WD1 13/04 12:00 Boeun Sangmu (W) ? - ? Suwon FMC (W) Boeun Sangmu (W) vd Suwon FMC (W)
KOR WD1 13/04 12:00 Changnyeong (W) ? - ? Gyeongju FC (W) Changnyeong (W) vd Gyeongju FC (W)
KOR WD1 13/04 12:00 Sejong Gumi Sportstoto (W) ? - ? Seoul Amazones (W) Sejong Gumi Sportstoto (W) vd Seoul Amazones (W)
A FFA Cup 13/04 12:00 Campbelltown City SC ? - ? Adelaide Blue Eagles Campbelltown City SC vd Adelaide Blue Eagles
A FFA Cup 13/04 12:00 Cumberland United FC ? - ? The Cove FC Cumberland United FC vd The Cove FC
A FFA Cup 13/04 12:00 Adelaide City FC ? - ? Adelaide Olympic Adelaide City FC vd Adelaide Olympic
JPN D2 13/04 12:00 JEF United Ichihara Chiba ? - ? Oita Trinita JEF United Ichihara Chiba vd Oita Trinita
JPN D2 13/04 12:00 Mito Hollyhock ? - ? Tochigi SC Mito Hollyhock vd Tochigi SC
JPN D2 13/04 12:00 Vegalta Sendai ? - ? Montedio Yamagata Vegalta Sendai vd Montedio Yamagata
JPN D2 13/04 12:00 V-Varen Nagasaki ? - ? Tokushima Vortis V-Varen Nagasaki vd Tokushima Vortis
JPN D1 13/04 12:00 Albirex Niigata ? - ? Consadole Sapporo Albirex Niigata vd Consadole Sapporo
JPN D1 13/04 12:00 Avispa Fukuoka ? - ? Hiroshima Sanfrecce Avispa Fukuoka vd Hiroshima Sanfrecce
JPN D1 13/04 12:00 Jubilo Iwata ? - ? Nagoya Grampus Jubilo Iwata vd Nagoya Grampus
JPN D1 13/04 12:00 Yokohama Marinos ? - ? Shonan Bellmare Yokohama Marinos vd Shonan Bellmare
KCL 4 13/04 12:00 Sejong Vanesse FC ? - ? Jeonju Citizen FC Sejong Vanesse FC vd Jeonju Citizen FC
AUS CGP 13/04 12:00 Canberra Olympic ? - ? Yoogali SC Canberra Olympic vd Yoogali SC
AUS WNSW 13/04 12:00 NWS Spirit (W) ? - ? Bulls Academy (W) NWS Spirit (W) vd Bulls Academy (W)
KCL 13/04 12:00 Daegu FC II ? - ? Daejeon Korail Daegu FC II vd Daejeon Korail
AUS D1 13/04 12:30 Western United FC ? - ? Central Coast Mariners Western United FC vd Central Coast Mariners
FFSA WPL 13/04 12:30 Sturt Lions (W) ? - ? West Torrens Birkalla (W) Sturt Lions (W) vd West Torrens Birkalla (W)
FFSA WR 13/04 12:30 Adelaide Comets Reserve (W) ? - ? Metro United FC Reserves (W) Adelaide Comets Reserve (W) vd Metro United FC Reserves (W)
FFSA WPL 13/04 12:30 Adelaide University (W) ? - ? Salisbury Inter (W) Adelaide University (W) vd Salisbury Inter (W)
A FFA Cup 13/04 12:30 Modbury Jets ? - ? Adelaide Victory Modbury Jets vd Adelaide Victory
A FFA Cup 13/04 12:30 West Adelaide SC ? - ? Adelaide Comets FC West Adelaide SC vd Adelaide Comets FC
A FFA Cup 13/04 12:30 Metrostars SC ? - ? Croydon Kings Metrostars SC vd Croydon Kings
AUS CTL U23 13/04 12:30 Monaro Panthers U23 ? - ? OConnor Knights U23 Monaro Panthers U23 vd OConnor Knights U23
ANQ U23 13/04 12:45 Southside Eagles U23 ? - ? St George Willawong FC U23 Southside Eagles U23 vd St George Willawong FC U23
KCL 13/04 13:00 Gimhae City ? - ? Paju Citizen FC Gimhae City vd Paju Citizen FC
Aus NPL U23 13/04 13:00 Altona Magic U23 ? - ? St Albans Saints U23 Altona Magic U23 vd St Albans Saints U23
AUS NSW WPL 13/04 13:00 Charlestown Azzuri (W) ? - ? New Lambton FC (W) Charlestown Azzuri (W) vd New Lambton FC (W)
NSW-N RL 13/04 13:00 Maitland FC Reserves ? - ? Lake Macquarie Reserves Maitland FC Reserves vd Lake Macquarie Reserves
JPN D1 13/04 13:00 Cerezo Osaka ? - ? Kawasaki Frontale Cerezo Osaka vd Kawasaki Frontale
JPN D1 13/04 13:00 Kashima Antlers ? - ? Kyoto Sanga Kashima Antlers vd Kyoto Sanga
JPN D1 13/04 13:00 Machida Zelvia(N) ? - ? Vissel Kobe Machida Zelvia(N) vd Vissel Kobe
KCL 4 13/04 13:00 Dangjin Citizen ? - ? Pyeongchang FC Dangjin Citizen vd Pyeongchang FC
RUS D1 13/04 13:00 Yenisey Krasnoyarsk ? - ? Alania Vladikavkaz Yenisey Krasnoyarsk vd Alania Vladikavkaz
Aus NPL U23 13/04 13:15 Hume City U23 ? - ? Dandenong City U23 Hume City U23 vd Dandenong City U23
AUS WQSL 13/04 13:15 Gold Coast city (W) ? - ? Peninsula Power (W) Gold Coast city (W) vd Peninsula Power (W)
AB U20 L 13/04 13:30 Northern Tigers U20 ? - ? Blacktown Spartans U20 Northern Tigers U20 vd Blacktown Spartans U20
TSA TPL 13/04 13:30 Riverside Olympic ? - ? Devonport City Riverside Olympic vd Devonport City
AUS NSWSL 13/04 13:30 Hake Ya Dong in Sydney City ? - ? Bonnyrigg White Eagles Hake Ya Dong in Sydney City vd Bonnyrigg White Eagles
AUS DPL 13/04 13:30 Mindil Aces ? - ? University Azzurri FC Mindil Aces vd University Azzurri FC
TSA TPL 13/04 13:45 Kingborough Lions ? - ? Launceston City Kingborough Lions vd Launceston City
ANQ U23 13/04 13:45 Moreton City Excelsior II U23 ? - ? Ipswich FC U23 Moreton City Excelsior II U23 vd Ipswich FC U23
QLD D2 13/04 14:00 Bayside United FC ? - ? Ipswich knights SC Bayside United FC vd Ipswich knights SC
AB U20 L 13/04 14:00 Rydalmere Lions FCU20 ? - ? Macarthur Rams U20 Rydalmere Lions FCU20 vd Macarthur Rams U20
AB U20 L 13/04 14:00 Mt Druitt Town Rangers U20 ? - ? UNSW FC U20 Mt Druitt Town Rangers U20 vd UNSW FC U20
AB U20 L 13/04 14:00 Dunbar Rovers FC U20 ? - ? SD Raiders U20 Dunbar Rovers FC U20 vd SD Raiders U20
AUS VPL 13/04 14:00 Port Melbourne ? - ? Dandenong Thunder Port Melbourne vd Dandenong Thunder
AUS NSWSL 13/04 14:00 Dulwich Hill SC ? - ? Nepean Football Club Dulwich Hill SC vd Nepean Football Club
UWPL 13/04 14:00 Makerere University (W) ? - ? Wakiso Hills (W) Makerere University (W) vd Wakiso Hills (W)
WAUS D2 13/04 14:00 Cockburn City ? - ? Murdoch Uni Melville Cockburn City vd Murdoch Uni Melville
WAUS D2 13/04 14:00 Sorrento F.C. ? - ? Willip Sorrento F.C. vd Willip
WAUS D2 13/04 14:00 Mandurah City ? - ? Subiaco AFC Mandurah City vd Subiaco AFC
WAUS D2 13/04 14:00 Joondalup United ? - ? Kingsley Westside Joondalup United vd Kingsley Westside
WAUS D2 13/04 14:00 Gosnells City ? - ? Rocking ham City Gosnells City vd Rocking ham City
PH UFL 13/04 14:00 Taguig ? - ? Philippine Air Force Taguig vd Philippine Air Force
ANQ U23 13/04 14:00 Broadbeach United U23 ? - ? Capalaba Bulldogs U23 Broadbeach United U23 vd Capalaba Bulldogs U23
AUS WALR 13/04 14:00 Dianella White Eagles Reserves ? - ? UWA-Nedlands FC Reserves Dianella White Eagles Reserves vd UWA-Nedlands FC Reserves
MAC D1 13/04 14:00 Cheng Fung ? - ? Sporting de Macau Cheng Fung vd Sporting de Macau
AUS QSL 13/04 14:00 Brisbane City ? - ? Wynnum Wolves Brisbane City vd Wynnum Wolves
WAUS D1 13/04 14:00 Bayswater City ? - ? Perth RedStar Bayswater City vd Perth RedStar
WAUS D1 13/04 14:00 Inglewood United ? - ? Floreat Athena Inglewood United vd Floreat Athena
WAUS D1 13/04 14:00 Olympic Kingsway SC ? - ? Perth Glory (Youth) Olympic Kingsway SC vd Perth Glory (Youth)
WAUS D1 13/04 14:00 Perth SC ? - ? Balcatta FC Perth SC vd Balcatta FC
WAUS D1 13/04 14:00 Stirling Macedonia ? - ? Fremantle City Stirling Macedonia vd Fremantle City
WAUS D1 13/04 14:00 Western Knights ? - ? Armadale SC Western Knights vd Armadale SC
CHA D1 13/04 14:00 Yanbian Longding ? - ? Shijiazhuang Kungfu Yanbian Longding vd Shijiazhuang Kungfu
JPN D2 13/04 14:00 Ehime FC ? - ? Kagoshima United Ehime FC vd Kagoshima United
JPN D2 13/04 14:00 Ban Di Tesi Iwaki ? - ? Shimizu S-Pulse Ban Di Tesi Iwaki vd Shimizu S-Pulse
NSW-N TPL 13/04 14:00 Valentine ? - ? Weston Workers FC Valentine vd Weston Workers FC
HK PR 13/04 14:00 Southern District ? - ? Biu Chun Rangers Southern District vd Biu Chun Rangers
HK PR 13/04 14:00 Eastern A.A Football Team ? - ? Tai Chung FC Eastern A.A Football Team vd Tai Chung FC
JPN D1 13/04 14:00 Tokyo Verdy ? - ? FC Tokyo Tokyo Verdy vd FC Tokyo
CWPL 13/04 14:00 Beijing Yuhong Xiushan (W) ? - ? ShanXi zhidan (W) Beijing Yuhong Xiushan (W) vd ShanXi zhidan (W)
CWPL 13/04 14:00 Wuhan Jianghan (W) ? - ? Hangzhou YinHang (W) Wuhan Jianghan (W) vd Hangzhou YinHang (W)
CWPL 13/04 14:00 Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) ? - ? Guangdong Meizhou (W) Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) vd Guangdong Meizhou (W)
AB U20 L 13/04 14:00 Marconi Stallions U20 ? - ? Manly United U20 Marconi Stallions U20 vd Manly United U20
ANSW L 13/04 14:00 PCYC Parramatta Eagles ? - ? Central Coast United FC PCYC Parramatta Eagles vd Central Coast United FC
AB U20 L 13/04 14:00 St.George Saints U20 ? - ? Wollongong Wolves U20 St.George Saints U20 vd Wollongong Wolves U20
KOR D2 13/04 14:30 Bucheon FC 1995 ? - ? Seongnam FC Bucheon FC 1995 vd Seongnam FC
KOR D2 13/04 14:30 Busan I Park ? - ? FC Anyang Busan I Park vd FC Anyang
CHA CSL 13/04 14:30 Henan Football Club ? - ? Nantong Zhiyun Henan Football Club vd Nantong Zhiyun
AUS D1 13/04 14:30 Brisbane Roar ? - ? Newcastle Jets Brisbane Roar vd Newcastle Jets
AUS NSW 13/04 14:30 Spirit FC ? - ? Hills Brumbies Spirit FC vd Hills Brumbies
KOR D1 13/04 14:30 Jeju United ? - ? Gimcheon Sangmu FC Jeju United vd Gimcheon Sangmu FC
KOR D1 13/04 14:30 Ulsan Hyundai FC ? - ? Gangwon FC Ulsan Hyundai FC vd Gangwon FC
CHA D1 13/04 14:30 Dalian Zhixing ? - ? Liaoning Tieren Dalian Zhixing vd Liaoning Tieren
FFSA WPL 13/04 14:45 Adelaide Comets (W) ? - ? Metropolis United (W) Adelaide Comets (W) vd Metropolis United (W)
Greece U19 13/04 14:45 Volos Nps U19 ? - ? Panathinaikos U19 Volos Nps U19 vd Panathinaikos U19
AUS CGP 13/04 14:45 Monaro Panthers ? - ? OConnor Knights Monaro Panthers vd OConnor Knights
QLD D2 13/04 15:00 Taringa Rovers ? - ? Grange Thistle SC Taringa Rovers vd Grange Thistle SC
QLD D2 13/04 15:00 Pine Hills ? - ? Souths United Pine Hills vd Souths United
SA RL 13/04 15:00 Kaizer Chiefs Reserves ? - ? Polokwane City Reserves Kaizer Chiefs Reserves vd Polokwane City Reserves
SA RL 13/04 15:00 Golden Arrows Reserves ? - ? Cape Town City FC Reserves Golden Arrows Reserves vd Cape Town City FC Reserves
CZE U19 13/04 15:00 Slovan Liberec U19 ? - ? Vysocina Jihlava U19 Slovan Liberec U19 vd Vysocina Jihlava U19
CZE U19 13/04 15:00 Mlada Boleslav U19 ? - ? Dukla Praha U19 Mlada Boleslav U19 vd Dukla Praha U19
Chinese TML 13/04 15:00 Hang Yuan FC (W) ? - ? Taichung Blue Whale (W) Hang Yuan FC (W) vd Taichung Blue Whale (W)
VIE D3 13/04 15:00 Lam Dong ? - ? An Giang Lam Dong vd An Giang
AUS BPLD1 13/04 15:00 Newmarket SFC ? - ? Acacia Ridge Newmarket SFC vd Acacia Ridge
AUS BPLD1 13/04 15:00 North Pine United ? - ? Western Spirit North Pine United vd Western Spirit
ROM D2 13/04 15:00 Alexandria ? - ? Arges Alexandria vd Arges
ROM D2 13/04 15:00 Scolar Resita ? - ? Metaloglobus Scolar Resita vd Metaloglobus
ROM D2 13/04 15:00 Unirea Dej ? - ? ACS Dumbravita Unirea Dej vd ACS Dumbravita
QLD D1 13/04 15:00 Southside Eagles ? - ? St George Willawong FC Southside Eagles vd St George Willawong FC
ROM D2 13/04 15:00 Concordia Chiajna ? - ? CSM Slatina Concordia Chiajna vd CSM Slatina
ROM D2 13/04 15:00 CSA Steaua Bucuresti ? - ? Progresul Spartac CSA Steaua Bucuresti vd Progresul Spartac
ROM D2 13/04 15:00 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu ? - ? Chindia Targoviste ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu vd Chindia Targoviste
RUS D2 13/04 15:00 FK Ural-2 ? - ? Uralets Nizhny Tagil FK Ural-2 vd Uralets Nizhny Tagil
NSW-N TPL 13/04 15:00 Maitland ? - ? Lake Macquarie Maitland vd Lake Macquarie
Croatia U19 L 13/04 15:00 NK Dugopolje U19 ? - ? NK Varazdin U19 NK Dugopolje U19 vd NK Varazdin U19
Croatia U19 L 13/04 15:00 Hajduk Split U19 ? - ? HNK Cibalia U19 Hajduk Split U19 vd HNK Cibalia U19
Greece U19 13/04 15:00 OFI Crete U19 ? - ? Asteras Tripolis U19 OFI Crete U19 vd Asteras Tripolis U19
HUN U19A 13/04 15:00 Gyori ETO U19 ? - ? Ujpesti TE U19 Gyori ETO U19 vd Ujpesti TE U19
ISR U19 13/04 15:00 Ashdod MS U19 ? - ? Maccabi Haifa U19 Ashdod MS U19 vd Maccabi Haifa U19
ISR U19 13/04 15:00 Hapoel Tel Aviv U19 ? - ? Hapoel Kfar Saba U19 Hapoel Tel Aviv U19 vd Hapoel Kfar Saba U19
QLD D2 13/04 15:15 North Star ? - ? Holland Park Hawks FC North Star vd Holland Park Hawks FC
AUS VPL 13/04 15:15 Altona Magic ? - ? St Albans Saints Altona Magic vd St Albans Saints
AUS VS L 13/04 15:15 FC Melbourne Srbija ? - ? Goulburn Valley Suns FC Melbourne Srbija vd Goulburn Valley Suns
CZE DFL 13/04 15:15 MSK Breclav ? - ? FK Pelhrimov MSK Breclav vd FK Pelhrimov
CZE DFL 13/04 15:15 Havlickuv Brod ? - ? Polna Havlickuv Brod vd Polna
CZE DFL 13/04 15:15 FC Vratimov ? - ? TJ Repiste FC Vratimov vd TJ Repiste
CZE DFL 13/04 15:15 Opava II ? - ? Frenstat Pod Radhostem Opava II vd Frenstat Pod Radhostem
MGL PL 13/04 15:15 Bavarians FC ? - ? Deren FC Bavarians FC vd Deren FC
CZE CFL 13/04 15:15 Jablonec B ? - ? Hradec Kralove B Jablonec B vd Hradec Kralove B
CZE D2 13/04 15:15 Vyskov ? - ? Chrudim Vyskov vd Chrudim
CZE CFL 13/04 15:15 Trinec ? - ? Zlin B Trinec vd Zlin B
CZE DFL 13/04 15:15 Aritma Praha ? - ? FK Jindrichuv Hradec Aritma Praha vd FK Jindrichuv Hradec
CZE DFL 13/04 15:15 Spolana Neratovice ? - ? SK Mondi Steti Spolana Neratovice vd SK Mondi Steti
CZE DFL 13/04 15:15 FK Olympie Brezova ? - ? Tachov FK Olympie Brezova vd Tachov
CZE DFL 13/04 15:15 FK Banik Sokolov ? - ? SK Petrin Plzen FK Banik Sokolov vd SK Petrin Plzen